Polityka Prywatności: nie gromadzimy indywidualnych danych osobowych, korzystamy z plików cookie. Zobacz więcej | OK, ukryj komunikat
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Kiedy będzie NaviExpert na Android Auto?

Kiedy będzie NaviExpert na Android Auto?

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 10-05-2022, 10:46 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

NaviExpert to popularna polska nawigacja, ceniona głównie za bardzo trafnie i rozsądnie wytyczane trasy. Niestety, wciąż nie jest ona obsługiwana przez Android Auto. Kiedy będzie?

Oficjalnego terminu nie ma, ale na takie pytania w mediach społecznościowych producent odpowiada, że zaawansowane prace trwają, nie podaje jednak konkretnego terminu, bo "wolimy mile zaskoczyć, niż rozczarować ewentualnym przekroczeniem zadeklarowanego terminu".

Z dyskusji w komentarzach można natomiast wywnioskować, że jest to kwestia najbliższych tygodni lub miesięcy, bo na komentarz jednego z użytkowników, że NaviExpert pojawi się na Android Auto na początku przyszłego roku pojawiła się stanowcza odpowiedź oficjalnego profilu: "nic z tych rzeczy (...) prosimy nie wprowadzać użytkowników w błąd".

Wiadomo też, że pierwsza wersja NaviExpert z obsługą Android Auto została udostępniona chętnym użytkownikom do testów. Jest to tzw. wersja Alfa - takie wersje mają jeszcze dużo błędów i niedziałających funkcjonalności. Kolejnym etapem jest tzw. wersja Beta. Więcej o testach NaviExperta z Android Auto można poczytać na forum.

Z biznesowego punktu widzenia wydaje się, że producent stanie na głowie, żeby NaviExpert pojawił się na Android Auto przed wakacjami, bo właśnie wtedy wielu Polaków uruchamia nawigację. A jest tu wiele do nadrobienia, gdyż w mediach społecznościowych można znaleźć liczne komentarze użytkowników sfrustrowanych brakiem obsługi Android Auto przez NaviExpert, tymczasem konkurencyjne polskie produkty jak AutoMapa czy Yanosik są już na Android Auto od dłuższego czasu.

Komentarze - forumNajnowsze wiadomości

Zobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 16445528