Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > pytania > Trasa Wrocław - Mielno

Trasa Wrocław - Mielno

Jestem z Wrocławia i szukam najlepszej trasy na jutro do Mielna, tak trafiłam na Pana artykuł. Podał Pan kilka opcji, którą na stan dzisiejszy najlepiej wybrać? Chcę wyjechać z Wrocławia nad ranem, mieszkam przy stadionie, więc S3 mam pod nosem, i tak mnie kieruje mapa Google żeby jechać na Szczecin, ale wcześniejsze lata jeździłam na Poznań i później Koszalin. Nie ukrywam, że ekspresowe drogi jednak są wygodniejsze, nie trzeba ciągle tirów wyprzedzać, ale też chyba nudniejsze.

ostatnia aktualizacja: 09-08-2022, 13:01

Różnice czasowe między tymi trasami są niewielkie, więc jest to kwestia preferencji. Jadąc od rana w dzień roboczy na drogach innych niż ekspresowe trzeba się liczyć z licznymi tirami, ciężarówkami itp. Jeśli więc ceni sobie Pani komfort dróg ekspresowych, a nie lubi jazdy za tirami, to warto wybrać S3. Przy czym zużyje się tam więcej paliwa. Generalnie wszystko co wiemy opisaliśmy we wspomnianym artykule. Szerokiej drogi :)

Komentarze - forumZobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 17634695