Polityka Prywatności: nie gromadzimy indywidualnych danych osobowych, korzystamy z plików cookie. Zobacz więcej | OK, ukryj komunikat
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > artykuły > Noclegi nad morzem - wolne terminy 2021

Noclegi nad morzem - wolne terminy 2021

Pomagamy znaleźć wolne terminy wakacji nad morzem, również z możliwością bezpłatnego odwołania. Wcześniejsza rezerwacja to większy wybór i niższe ceny.

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 28-12-2020, 10:01 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Zaraza wciąż krąży po Polsce, ale pewnie - tak jak i poprzedniego lata - wyjazdy wakacyjne będą możliwe. Obecnie można spróbować skorzystać z niższych cen (bo przez koronawirusa zainteresowanie jest mniejsze), wciąż też jest duży wybór, bo na ostatnią chwilę trudno znaleźć nad Bałtykiem dobre noclegi w dobrej cenie.

Podpowiadamy jak się zabrać za szukanie - oto dwa sposoby, a jeden z możliwością bezpłatnego odwołania rezerwacji, co w obecnej sytuacji jest bardzo cenne.
Kutry na plaży

Nasz tradycyjny sposób jest następujący: wybieramy miejscowość, dowiadujemy się w jakiej gminie/mieście leży (np. z Wikipedii), wchodzimy na stronę tej gminy/miasta i tam bardzo często znajdziemy link do bazy noclegowej. Niektóre noclegi będą miały link do swojej strony, inne tylko telefon.

Oto zalety tego podejścia:
- noclegi na pewno istnieją i legalnie działają, bo oszust sam do urzędu gminy na pewno się nie zgłosi;
- możemy dotrzeć do noclegów, które są dostępne tylko na telefon (np. prowadzone przez osoby starsze), a nie ma ich w serwisach internetowych z bazą turystyczną;
- wśród tych noclegów jest wiele w niższych cenach od tych szeroko reklamowanych.

Są też wady:
- zanim znajdziemy coś odpowiadającego naszym warunkom będziemy musieli wykonać mnóstwo telefonów,
- musimy wcześniej znać miejscowość,
- nie znamy opinii innych turystów o tym noclegu, nie zawsze jest oferta ze zdjęciami w Internecie;
- bywają problemy z odwołaniem (przepadek zaliczki itp.).

Jest rozwiązanie, które rozwiązuje powyższe wady - poniżej automatycznie wyświetlają się wolne terminy nad morzem od najbliższej soboty na 7 dni (oczywiście po kliknięciu można zmienić datę na taką, która nam odpowiada). Klikając na ofertę możemy sprawdzić i dostosować szczegóły (liczba osób, inny termin czy liczba dni itd.), a także zobaczyć na inne oferty czy opinie o nich. Korzystamy tu ze znanego i wiarygodnego serwisu internetowego z noclegami (booking.com), więc jeśli dana oferta nam pasuje (cena, termin, położenie kwater itp.) to można rezerwować bez obaw.

Co ważne, można tam sobie przefiltrować noclegi i zobaczyć te, które oferują możliwość całkowicie bezpłatnego odwołania rezerwacji.

Czy to zatem rozwiązanie idealne? Nie, bo czasem bywa drożej niż u Pani Halinki co to na Internetach się nie wyznaje, nie w każdej miejscowości jest też wiele ofert (choć z roku na rok ich przybywa). Po prostu dwie możliwości, do wyboru, do koloru, a kto ma czas niech spróbuje obu. Miłego szukania!


Booking.com

Komentarze - forumWięcej w naszym serwisie

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 13655920