Polityka Prywatności: nie gromadzimy indywidualnych danych osobowych, korzystamy z plików cookie. Zobacz więcej | OK, ukryj komunikat
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > opłata klimatyczna > Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój - opłata klimatyczna

Rabka-Zdrój, gmina Rabka-Zdrój. Pobierana jest opłata uzdrowiskowa. Poniżej obowiązujące stawki oraz kalkulator.

Podaj liczbę osób w poszczególnych przedziałach wiekowych

(1,60 zł/dzień):

(3,10 zł/dzień):


Krótki link do tej strony:

Ważne informacje

 1. W żadnej gminie nie pobiera się opłaty klimatycznej od:
  • osób przebywających w szpitalach,
  • osób niewidomych i ich przewodników,
  • podatników podatku od nieruchomości z tytułu posiadania domów letniskowych położonych w miejscowości, w której pobiera się opłatę miejscową albo uzdrowiskową,
  • zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej,
  • dyplomatów z innych krajów (w pewnych sytuacjach).
 2. Jeśli przy stawkach nie ma informacji o jakichś zniżkach (np. dla emerytów, niepełnosprawnych czy poza sezonem) to znaczy, że takich nie ma. Zawsze zamieszczamy informacje o wszystkich istniejących ulgach.
 3. Staramy się by dane były aktualne: wszystkie dane aktualizowaliśmy w grudniu 2017 roku, mamy więc większość stawek na 2018 rok. Nie możemy jednak zagwarantować, że podane dane będą poprawne i uprzedzamy, że z różnych powodów mogą się w rzeczywistości różnić. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki wykorzystania obliczeń naszego kalkulatora. W przypadku znalezienia błędu prosimy o komentarz.
 4. Używając kalkulatora akceptujesz regulamin serwisu www.psur.pl.

Komentarze - forum

Małgosia (19-03-2014, 16:34)

Byłam w Rabce od 16.03.2014 od godz. 14.00 do 18.03.2014 do godz. 10.00. Zapłaciłam za 3 osoby i za trzy dni, chociaż byłam niecałe 3 doby. Już więcej do Rabki nie przyjadę, bo uważam, że opłata jest za droga, a po drugie powinno się pobierać opłatę za dobę a nie za dzień. Wszystkim znajomym odradzam Rabkę, ot taki mały bojkot.

krystyna (28-03-2014, 8:49)

1.dlaczego w Rabce pobiera się opłatę klimatyczna w wysokości 3 zł/dobę od osoby jeśli maksymalna ustalona na 2014r. przez rząd wynosi 2,19 zł/dobę od osoby?? 2. dlaczego w Rabce nie ma stałej stacji pomiaru zanieczyszceń powietrza, przeciez w przypadku przekroczenia norm nie tylko nie wolno pobierać opłaty klimatycznej ale i przyjmowac kuracjuszy w "uzdrowisku"! 3.dlaczego budynek po północnej stronie tężni spala nawet w dzień, podczas przebywania kuracjuszy przy tężni jakieś swiństwa i emituje śmierdzące, czarne spaliny???

Piotr Surowiecki (28-03-2014, 9:05)

Pani Krystyno! Co do pierwszego pytania to podana przez Panią stawka maksymalna dotyczy opłaty miejscowej, a nie uzdrowiskowej. Po szczegóły zapraszam do artykułu "Co to jest opłata klimatyczna?" - link po prawej stronie, nieco u góry. Na pozostałe pytania mogą odpowiedzieć jedynie władze uzdrowiska.

Ania Kowalska (09-07-2015, 14:24)

Mam pytanie o opłatę klimatyczną dla dziecka, które będzie miało 6 lat i 2 tygodnie i będzie przebywało w sanatorium uzdrowiskowym, nie w szpitalu. Czy płaci?<< Opłata klimatyczna - lista miejscowości

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 8977427