Wycieczki po Polsce - www.psur.pl
strona główna > opłata klimatyczna > Inowrocław

Inowrocław - opłata klimatyczna

Inowrocław, gmina Miasto Inowrocław. Pobierana jest opłata uzdrowiskowa. Poniżej obowiązujące stawki oraz kalkulator.

 • Liczba osób (4,20 zł/dzień):

Liczba dni:

Informacje dodatkowe:

W 2016 roku wysokość opłaty ma pozostać bez zmian.
Brak zniżek dla dzieci i młodzieży.

Krótki link do tej strony:

Ważne informacje

 1. W żadnej gminie nie pobiera się opłaty klimatycznej od:
  • osób przebywających w szpitalach,
  • osób niewidomych i ich przewodników,
  • podatników podatku od nieruchomości z tytułu posiadania domów letniskowych położonych w miejscowości, w której pobiera się opłatę miejscową albo uzdrowiskową,
  • zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej,
  • dyplomatów z innych krajów (w pewnych sytuacjach).
 2. Jeśli przy stawkach nie ma informacji o jakichś zniżkach (np. dla emerytów, niepełnosprawnych czy poza sezonem) to znaczy, że takich nie ma. Zawsze zamieszczamy informacje o wszystkich istniejących ulgach.
 3. Staramy się by dane były aktualne: wszystkie miejscowości aktualizowaliśmy w grudniu 2015 lub styczniu 2016 - mamy zatem stawki na 2016 rok. Nie możemy jednak zagwarantować, że podane dane będą poprawne i uprzedzamy, że z różnych powodów mogą się w rzeczywistości różnić. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki wykorzystania obliczeń naszego kalkulatora. W przypadku znalezienia błędu prosimy o komentarz.
 4. Używając kalkulatora akceptujesz regulamin serwisu www.psur.pl.

Komentarze - forum

fuda (29-01-2014, 12:00)

okradacie najubozsza grupe ludzi ,emerytow z 1000zl na mesiac lub chorych po zawalach. dla emeryta jest to 10 proc.prosze przeliczyc ile pan musialby zaplacic 10 proc ze swoich dochodow.zycze radnym i panu czkawki.

Redakcja strony psur.pl (29-01-2014, 12:08)

Zgadadzamy się z Panem, że opłaty klimatyczne są zbyt wysokie. Pragniemy tylko zaznaczyć, że niniejsza strona internetowa jest prywatna, nie ma żadnego związku z urzędami, a po prostu prezentuje informacje o opłatach klimatycznych. Nie mamy też oczywiście żadnego wpływu na ich wysokość, co więcej - staramy się nawet lobbować za obniżeniem stawek o czym świadczy np. nasz doroczny ranking opłaty klimatycznej (link po prawej stronie).

(03-07-2015, 17:43)

jestem zameldowany w Inowroclawiu wiec czy musze placic klimatyczne gdy ide do hotelu na 5 nocy<< Opłata klimatyczna - lista miejscowości

Reklama

Opłata klimatyczna - informacje dodatkowe

Szukaj na www.psur.pl

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | Zgłoś niemoralną reklamę | odsłon od XI 2009: 4545592
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz z nich zrezygnować poprzez odpowiednie ustawienia swojej przeglądarki. (więcej)